عکاسی

عکاسی هنری کاربردی است که با توجه به گسترش فضای رسانه ها در زمان حال بهره برداری های متنوعی از آن می توان نمود از حداقل هایی چون داشتن عکس هایی مناسب به صورت شخصی تا حداکثرهایی همچون بازا کار گسترده و حرفه ای در گرایش های گوناگون که به همت و پشت کار شما علاقه مند گرامی و تجربه و برنامه ریزی صحیح آموزشی موسسه آموزش بین المللی الف قابل دستیابی می باشد.

دپارتمان هنرهای تصویری موسسه آموزش بین المللی الف از سال 1391 آغاز به کار نمود و در حال حاضر این دپارتمان مفتخر است که پس از برنامه ریزی های چند ساله، دوره هایی با کیفیت عالی و نوآوری بی نظیر با بهره مندی از کاملترین سرفصل های رشته عکاسی و تصویربرداری و تجارب اساتید و مدرسین دانشکده های برتر عکاسی و تصویربرداری فعالیت آموزشی خود را با ظرقیت 1000 دانشجوی فعال در ابن رشته ادامه می دهد.

تجربه ما در بررسی و تجدید نظر و به روز رسانی شرح درس ها در طول دوره های برگزار شده عکاسی این مسیر را برای علاقه مندان بسیار هموار و مطلوب نموده است و شما نیز می توانید در این مسیر همراه ما باشید.

 امید است این دپارتمان با تلاش نیروهای انسانی ساعی خود بتواند به سرعت به اهداف آموزشی خود رسیده و باعث پیشرفت هنرجویان در فعالیتهای شغلی خود گردد.

سر فصل ها

  این دپارتمان در حال حاضر فعالیت آموزشی خود را در 10 دوره بشرح ذیل ارائه می دهد

1.     عکاسی پایه یک

2.     عکاسی پایه دو یا ترکیب بندی

3.     آتلیه و نور پردازی

4.     عکاسی منظره

5.     عکاسی هنری

6.     عکاسی معماری

7.     ویرایش عکس

8.     عکاسی مد

9.       کارگاههای عکاسی در قالب تور یک روزه