درباره ما

مجتمع آموزشی الف به عنوان مجموعه آموزشی پیشرو در دپارتمان های هنر و معماری، فناوری اطلاعات، فنی و مهندسی و زبان های خارجی فعال می باشد.

این مجموعه ارائه دهنده راهکارهای جدید و کارآمد جهت توانمندسازی نیروی کار است که به منظور پر نمودن خلاء بازار کار و دانشگاه به ارائه دوره های آموزشی کوتاه مدت و عملی می پردازد. استراتژی مجتمع آموزشی الف در راه رسیدن به اهدافش ارائه دوره های آموزشی و تخصصی، بهره بری از برجسته ترین اساتید در تمامی حوزه های تخصصی و همچنین استفاده از به روزترین امکانات و تکنولوژی آموزشی می باشد.

جذب بیش از چهار هزار دانشجو طی چهار سال فعالیت، مبین فعالیت های گسترده و ساختارمند این مجموعه می باشد.

ایجاد محیطی گرم و دوستانه و ارتباط نزدیک و مستمر با دانشجویان همواره سرلوحه اهداف این مجموعه بوده است. امروز مجتمع آموزشی الف مفتخر است که با در اختیار داشتن بهترین و مدرنترین امکانات آموزشی، و برجسته ترین اساتید و کارآمدترین پرسنل در دپارتمان های یاد شده به صورت کاملا" تخصصی فعالیت می نماید.

مجتمع آموزشی الف از سال 1391 با کسب مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور فعالیت خود را به عنوان آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد آغاز نمود. با همکاری و همراهی اساتید برجسته این مجموعه و همچنین همراهی دانشجویان عزیز، مجتمع آموزشی الف، دوره های تخصصی تر خود را در دپارتمان های هنر و معماری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، فنی و مهندسی و زبان های خارجه گسترش داد. در سال های 92 و 93 با توجه به مسائل و مشکلات اقتصادی که دامن گیر تمام کشور بود، این مجموعه از تلاش در راستای پیشبرد اهداف خود، لحظه ای نایستاد و تلاش کردیم تا نهال نوپای اندیشه مان به بار بنشیند و اینک در این رهگذر بر پله ای محکم ایستاده ایم و امیدواریم شاهد نتیجه این کوشش باشیم.

گسترش دپارتمان فناوری اطلاعات و افزودن دامنه این دپارتمان در حیطه های شبکه (Microsoft, cisco)، برنامه نویسی (CIW, MCSD)، ICDL (Core, Advance) و به روز کردن تمام بخش های این دپارتمان با توجه به تغییرات شرکت هایی نظیر مایکروسافت.

بسط و توسعه دپارتمان هنر و معماری در تمامی زمینه ها من جمله نرم افزار های تخصصی معماری نظیر Revit و Rhino، گسترش و به روز نمودن دوره های تخصصی نظیر عکاسی، و به روز نمودن پاره ای از تغییرات در سرفصل های دوره آموزشی نظیر معماری داخلی که با استقبال بی نظیر دانشجویان عزیز مواجه شد.

در دپارتمان فنی و مهندسی کوشیدیم گذشته از آشنایی و مطرح نمودن پاره ای نرم افزارهای کمتر شناخته شده نظیر openses و tekla و کاربرد تخصصی آن در حوزه صنعت، با آموزش عملی دانشجویان ارتباط قوی بین دانشگاه و بازارکار ایجاد کنیم که در همین راستا، همکاری با اساتید برجسته دانشگاهی و مدرسین شاغل در حوزه صنعت، فراهم نمودن محیط کارگاهی در دوره های خاص نظیر اتوماسیون و PLC  دانشجویان را جهت حضور در بازار کار آماده ساختیم.

گسترش دپارتمان زبان انگلیسی با توجه به افزایش تعداد دانشجویان در کلاس های کاملا دوستانه و شاد و با همراهی اساتید با تجربه از دیگر زمینه های فعالیت این آموزشگاه است که در همین راستا دپارتمان زبان های خارجه با پیشرفت زبان فرانسه و آلمانی با همراهی اساتید ماهر به سرعت گسترش یافت و شاهد افزایش بی نظیر دانشجو در این زمینه بودیم